Wejdź, a powiem Ci jak zarabiać jeszcze więcej

sobota, 8 kwietnia 2017

PTC czyli zarabianie przez klikanie

Dzisiaj porcja programów typu PTC (z ang. paid to click) czyli najprostsze zarabianie przez klikanie. Pomijając fakt, że w wielu przypadkach zarobione środki są nieadekwatne do czasu spędzonego na klikaniu to zdarzają się programy warte uwagi.


Na pewno aby dobrze zarobić w tego typu programach warto oprócz klikania także polecać programy aby zdobyć bezpośrednich poleconych (z ang. direct referrals), a gdy nie umiemy polecać to warto wynająć sobie takich poleconych (z ang. rented referrals) w programie ponieważ zwiększa to zyski otrzymywane z samego programu.

Poniżej znajduje się lista programów, w których osobiście działam, w niektórych od wielu lat, a niektóre są całkiem świeże. Mimo to staram się wybierać programy, które oferują dobry stosunek płacy za wykonaną pracę i spędzony na stronie czas.
Niektóre z tych programów już opisywałem na stronie: Programy zarobkowe.

A na koniec strona, która płaci za wyświetlanie reklam w specjalnym oknie umieszczonym na pulpicie. W odróżnieniu do poprzednich programów otwieranych w przeglądarce jest to samodzielna aplikacja instalowana na komputerze, która po uruchomieniu wyświetla reklamy w oknie i zajmuje część pulpitu na górze lub dole (można sobie samemu ustawić). Można klikać wyświetlane reklamy, a raz na godzinę trzeba potwierdzić swoją obecność przy komputerze poprzez kliknięcie pytania kontrolnego lub bonusu, za który otrzymujemy dodatkowe punkty. Zebrane punkty na koniec miesiąca są wymieniane na gotówkę i wypłacane po osiągnięciu kwoty $5 na procesory PayPal, Payza lub portfel Bitcoin.


Jeżeli nie posiadasz żadnego e-portfela możesz go założyć korzystając z mojego wpisu na ten temat: Procesory Płatności.

Życzę miłej zabawy i dużych zarobków :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz