Wejdź, a powiem Ci jak zarabiać jeszcze więcej

poniedziałek, 27 marca 2017

PTC czyli zarabianie przez klikanie

Dzisiaj porcja programów typu PTC (z ang. paid to click) czyli najprostsze zarabianie przez klikanie. Pomijając fakt, że w wielu przypadkach zarobione środki są nieadekwatne do czasu spędzonego na klikaniu to zdarzają się programy warte uwagi.


Na pewno aby dobrze zarobić w tego typu programach warto oprócz klikania także polecać programy aby zdobyć bezpośrednich poleconych (z ang. direct referrals), a gdy nie umiemy polecać to warto wynająć sobie takich poleconych (z ang. rented referrals) w programie ponieważ zwiększa to zyski otrzymywane z samego programu.

Poniżej znajduje się lista programów, w których osobiście działam, w niektórych od wielu lat, a niektóre są całkiem świeże. Mimo to staram się wybierać programy, które oferują dobry stosunek płacy za wykonaną pracę i spędzony na stronie czas.


A na koniec strona, która płaci za wyświetlanie reklam w specjalnym oknie umieszczonym na pulpicie. W odróżnieniu do poprzednich programów otwieranych w przeglądarce jest to samodzielna aplikacja instalowana na komputerze, która po uruchomieniu wyświetla reklamy w oknie i zajmuje część pulpitu na górze lub dole (można sobie samemu ustawić). Można klikać wyświetlane reklamy, a raz na godzinę trzeba potwierdzić swoją obecność przy komputerze poprzez kliknięcie pytania kontrolnego lub bonusu, za który otrzymujemy dodatkowe punkty. Zebrane punkty na koniec miesiąca są wymieniane na gotówkę i wypłacane po osiągnięciu kwoty $5 na procesory PayPal, Payza lub portfel Bitcoin.


Życzę miłej zabawy i dużych zarobków :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz