Wejdź, a powiem Ci jak zarabiać jeszcze więcej

wtorek, 24 stycznia 2017

Programy zarobkowe

Krótka ale wartościowa lista programów na których obecnie zarabiam. Są to programy do wymiany ruchu (z ang. traffic exchange) jak i PTC (paid to click) czyli płacące za kliknięcia w reklamy.


Easy Hits 4 U - program działający od 2003 roku, oferuje możliwość zarobienia w dolarach ale przede wszystkim podstawową formą jest wymiana ruchu na reklamowanych stronach. Do reklamowania swoich programów można wykorzystać zarobione w programie środki finansowe, a także kredyty, "banner impressions" i "text ad impressions".Można także wykupić reklamy za własne fundusze.


Neobux - program działa od 2008 roku i nastawiony jest głównie na wymianę ruchu. Zasięg globalny i popularność programu sprawia, że reklama ma duży zasięg, oczywiście także można zarobić w programie klikając tylko reklamy. Można także wykupić reklamy za własne fundusze.


Wordlinx - kolejny program działający nieprzerwanie już od 2003 roku, który oferuje oprócz zarobienia na klikaniu w reklamy także darmową reklamę za uzbierane w programie punkty, oraz wymianę ruchu między stronami www. Można także wykupić reklamy za własne fundusze.


PaidVerts - program działa od 2014 roku. zarabiamy klikając reklamy. Dodatkową opcją jest udział w przychodach firmy tzw. revenue share, oznacza to, że za każdy wydany 1$ na reklamę na stronie otrzymujemy do wyklikania dodatkowe reklamy o wartości 1,20$. Wypłaty z programu przelewamy na wiele procesorów płatnośći, a także na portfel Bitcoin.


Jeżeli myślisz o reklamowaniu swoich programów partnerskich także za granicą to te 4 programy są bardzo dobrą alternatywą.

Jeżeli nie posiadasz żadnego e-portfela możesz go założyć korzystając z mojego wpisu na ten temat: Procesory Płatności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz