Wejdź, a powiem Ci jak zarabiać jeszcze więcej

sobota, 10 czerwca 2017

Faucet czyli krany płatności

Od pewnego czasu tak bardzo skupiłem się na handlu oraz zbieraniu darmowych kryptowalut, że zapomniałem się tym podzielić. A wszystko przez oszałamiające rekordy cen Bitcoina na giełdach, a także jego wpływ na inne kryptowaluty.
Dzisiaj nadrabiam zaległości i prezentuje zaktualizowane listy faucet czyli kranów płatności najpopularniejszych obecnie kryptowalut.


Praktycznie od początku roku Bitcoin z miesiąca na miesiąc bije kolejne rekordy i nawet posiadając drobne sumy można dobrze zarobić na giełdzie.
Żeby posiadać nawet minimalną ilość danej kryptowaluty warto zainteresować się kranami płatności (z ang. faucet), które oferują takie mikropłatności za wejście na stronę i potwierdzenie kodu captcha. Niektóre strony oferują także dodatkowe możliwości zarobienia poprzez różnego rodzaju gry, a także obejrzenie płatnych reklam.
Poniżej znajdują się linki do moich wpisów, w których zebrałem aktualnie działające i wypłacalne krany płatności oraz programy PTC.

Aby wymienić zebrane środki warto skorzystać z najlepszej polskiej giełdy BitBay. Korzystając z tej giełdy można także zarabiać na różnicy w kursie o czym piszę we wpisie: "Arbitraż kryptowalut"

Jeszcze jedna ważna uwaga na koniec do przechowywania zebranych środków najlepiej wykorzystać portfele zainstalowane na komputerze lub ewentualnie online natomiast na giełdę przelewać środki dopiero w momencie gdy chcemy je wymienić.


W razie wątpliwości lub problemów po rejestracji w BitBay służę pomocą, po prostu skontaktuj się ze mną.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz