Wejdź, a powiem Ci jak zarabiać jeszcze więcej

czwartek, 6 grudnia 2018

Zarabianie na linkach

Na skracaniu linków też można zarobić i to nawet całkiem fajnie nie robiąc praktycznie nic.
Wystarczy tylko reklamować swoje strony, blogi poprzez serwisy, które oferują możliwość skracania linków jednocześnie wyświetlając krótką reklamę, za którą otrzymujemy wynagrodzenie.


Dlaczego można zarabiać na skracaniu linków? To proste.
Firmy oferujące taką możliwość zarabiają na wyświetlaniu kilkusekundowych reklam zanim pokażą właściwą stronę, do której prowadzi link. Mało tego firmy te dzielą się zyskiem z reklam, z osobami, które skracają u nich linki.

Aby zacząć zarabiać należy założyć konto w popularnych serwisach oferujących możliwość zarabiania na skróconych linkach, moje propozycje to dwa najpopularniejsze programy:

  • Ad.fly - wypłata od $5 na PayPal, Payoneer, kartę Master Card lub przelew bankowy,
  • Shorte.st - wypłata od $5 na PayPal, Payoneer, kartę Master Card lub przelew bankowy,
Rejestracja jest bardzo prosta, dlatego nie będę jej omawiał i mam nadzieję, że poniższe ilustracje wystarczą. oczywiście zamiast wpisywać wszystkie dane możesz zarejestrować się za pomocą swojego konta Facebook lub Google.Po rejestracji potwierdź swój adres email oraz w ustawieniach edytuj informacje osobiste i formę wypłaty.

Od teraz możesz już zacząć skracać linki i na nich zarabiać.
Na przykład masz link do jakiegoś programu, w którym zarabiasz, logujesz się do programu, a najlepiej do obu i wklejasz ten link na górze strony w odpowiednie pole (patrz ilustracja poniżej).Po wklejeniu linku klikasz "Shrink!" w Adfly lub "SHORTEN" w Shorte.st i kopiujesz link, który się pojawił. Od teraz udostępniasz ten link na swoim blogu, w wiadomościach i za każdym razem gdy ktoś w niego kliknie obejrzy 5 sekundową reklamę zanim przejdzie na właściwą stronę, a Tobie zostanie naliczona na koncie prowizja z tego tytułu.

Im więcej stworzysz i rozreklamujesz linków tym większe będą osiągane prowizje.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta PayPal lub Payoneer to zajrzyj na stronę "Procesory płatności".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz