Wejdź, a powiem Ci jak zarabiać jeszcze więcej

sobota, 30 lipca 2016

Inno Current

Chciałbym dzisiaj zaproponować ciekawy choć mało u nas znany projekt Inno Current ze względu na jego angielskojęzyczną treść, bardzo podobny do programu ClixSense.

Program istnieje od 2009 roku i oferuje kilka sposobów zarabiania, a fundusze zbierane są poprzez punkty wymieniane na realne pieniądze gdzie 20000 pkt = $10 i jest to opłacalne minimum do wypłaty, można też wypłacić $5 ale wtedy pobierana jest prowizja $0.50 co nie za bardzo się opłaca.
Wypłaty realizowane są na konto PayPal i Payza i wykonywane w ciągu kilku dni roboczych

Zarabiamy poprzez wykonywanie zadań znajdujących się w lewym menu pod zakładką 'Start Earnings' i mamy tutaj kilka możliwości płatnego przeglądania stron 'View' i 'Standard', dobrze płatnego przeglądania 'Explore' gdzie musimy przekleić adres URL aby zaliczyć zadanie, a także uruchomienie autosurfu wtedy strony same zmieniają się co jakiś czas bez klikania w nie.
Dodatkowo można też uczestniczyć w bardzo dobrze płatnych ankietach (tylko w języku angielskim).
Ważne jest to, że reklamy pojawiają się kilka razy dziennie dlatego warto zaglądać na stronę co jakiś czas, a także zainstalować dedykowany toolbar (wersja na chrome i firefox),

Drugim sposobem wysokiego zarobku jest świetnie działający system poleconych, co prawda tylko na jednym poziomie ale oferujący aż 120% punktów przez nich zarobionych. Nie to nie jest pomyłka ten program naprawdę oferuje 120% zysków z poleconych co powoduje, że przy kilku osobach aktywnie uczestniczących w projekcie uzbieranie 20 tyś. punktów do wypłaty to kwestia tygodnia.

Na koniec ważna uwaga.
Może się zdarzyć, że któreś zadanie zostanie wykonane nieprawidłowo (np. strona zamknięta przed czasem lub otwarte więcej niż jedna strona) wtedy w panelu pojawi się ostrzeżenie 'Warnings'. Samo ostrzeżenie zniknie po paru dniach, należy zwrócić tylko uwagę na dokładne wykonywanie zadań aby nie otrzymać więcej niż 3 ostrzeżenia naraz. Trzeba wtedy odczekać parę dni aby ostrzeżenia znikły.

Każdy kto zarabia w tego typu programach wie, że jeżeli dany projekt nie ma problemów z procesorem płatniczym PayPal to jest godny zaufania (najczęściej PayPal blokuje konta i płatności firm stosujących nieuczciwe praktyki).

Jeżeli spodobał Ci się ten projekt kliknij w baner poniżej i dołącz do mojej drużyny,
To nic nie kosztuje, a można tylko zarobić :-)

InnoCurrent Services - Get Paid to Visits Sites and Complete Surveys

Życzę wysokich zarobków :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz