Wejdź, a powiem Ci jak zarabiać jeszcze więcej

niedziela, 6 września 2015

Program Partnerski eMentor

Serwis i Program Partnerski eMentor powstał w 2009 roku i zawiera duży katalog szkoleń, poradników i samouczków wideo z wielu różnych dziedzin.
Autorami szkoleń są zewnętrzni trenerzy, eksperci oraz firmy szkoleniowe. Dużą popularnością cieszą się kursy z nauki gry na instrumentach, kursy programowania i tworzenia stron internetowych.
W katalogu eMentor można znaleźć również szkolenia z rozwoju osobistego oraz hobby, typu tresura psa, taniec, tarot, czy sztuka barmańska - rzadko spotykane w Polskim internecie.
Do partnera należy właściwe kierowanie potencjalnych użytkowników na stronę eMentor.pl lub podstrony zawierające kursy i szkolenia podzielone tematycznie.

eMentor.pl

W chwili obecnej gdy publikuję ten wpis w serwisie znajduje się 208 szkoleń i kursy w zakresie cenowym od 9,99 PLN do 2.270,00 PLN.
Prowizja bezpośrednia ze sprzedaży wynosi od 10% - 60% w zależności od oferowanego produktu, natomiast prowizja II poziomu od partnerów waha się od 5% - 20%, a na III poziomie wynosi 5%.

Dodatkowo partnerzy otrzymują tzw. prowizję wieczną wynoszącą od 2% - 10% za każdy zakupiony kurs przez osoby bezpośrednio skierowane do serwisu. Właśnie ze względu na tak wysokie prowizje zachęcam do uczestniczenia w Programie Partnerskim eMentor
MINI INFO – warunki uczestnictwa:
  • program dla osób posiadających własną stronę www, bloga, listę mailingową
  • wyświetlanie reklam i kierowanie ruchu do produktów szkoleniowych
  • wypłaty na konto bankowe,
Gorąco zachęcam do dołączenia do mojej drużyny w Programie Partnerskim eMentor

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz