Wejdź, a powiem Ci jak zarabiać jeszcze więcej

czwartek, 26 marca 2015

G2A.com - sklep z grami

Kto z nas nie lubi grać w gry lub nie korzysta z programów, a dlaczego jeszcze przy tym nie zarobić? G2A Goldmine jest właśnie takim system zarabiania przy okazji rozrywki, a w zasadzie jej sprzedaży wraz z serwisem G2A.com - wiodącą na rynku platformą sprzedaży oprogramowania.


Dzięki takiemu połączeniu, kierując ruch na strony marketu otrzymujemy prowizję od sprzedaży, sami ustalamy jakim sposobem zachęcimy potencjalnego klienta do zakupu, a możliwości jest wiele łącznie z udzielaniem rabatu na niektóre produkty. Cała sprzedaż odbywa się za pomocą umieszczania reflinków na stronach społecznościowych, forach i wszędzie tam gdzie znajdują się sympatycy, zainteresowani nowościami jak i całymi kolekcjami popularnych wydań gier.

Dodatkową cechą programu jest to, że osoby raz korzystające z linka pozostają już Twoimi klientami, nawet jeżeli od razu nic nie kupią, to dokonując zakupu po jakimś czasie i tak otrzymasz prowizję ze sprzedaży.

Tak samo rekrutacja odbywa się poprzez system zaproszeń, dlatego masz okazję dołączyć do świata pasjonatów gier, a zarazem zarobić trochę grosza zapisując się z tego linka: G2A.COM - Marketplace

Życzę miłej zabawy i wielu klientów ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz