Wejdź, a powiem Ci jak zarabiać jeszcze więcej

poniedziałek, 13 marca 2017

X-Binary - nowa wersja programu

Wystartowała wersja druga X-Binary V.2, która wprowadza wiele nowości w stosunku do wersji pierwszej X-Bianry V.1. W chwili obecnej działają obie wersje programu, choć po wejściu na stronę główną programu nowi użytkownicy zostają skierowani już do wersji drugiej.


Na szybko przedstawię zmiany w nowej wersji i zalety ponieważ zrobił się trochę chaos dla starych użytkowników programu, a nowi dowiedzą się więcej o programie.

Po pierwsze użytkownicy działający od początku istnienia programu mogą zalogować się do obu wersji systemu z tym, że ze strony głównej logujemy się do wersji V.2, natomiast aby zobaczyć i wypłacić swoje zarobki z wersji pierwszej należy skorzystać z linku "V.1" umieszczonego w menu górnym strony głównej.

Po drugie zmieniono do wersji poprzedniej sposób przydzielania automatycznych poleconych z całego świata. W poprzedniej wersji system przydzielał 100 losowych poleconych po inwestycji $100, a teraz składając już depozyt $10 otrzymujemy ich z automatu, przy depozycie $100 otrzymujemy 1000 poleconych, a przy depozycie $250 otrzymujemy ich aż 2500.
Jest to bardzo dobra opcja dla osób, które nie umieją lub z jakiś względów nie chcą polecać programu, a chcą zarabiać :-)

Po trzecie podniesiono wysokość prowizji z 2 do 3% dziennie oraz został skrócony czas inwestycji co pozwala zarobić nawet o 50% więcej w tym samym czasie w stosunku do wersji pierwszej.

Po czwarte o czym pisałem w moich wcześniejszych wpisach (kto nie czytał to zachęcam), jest to jeden z niewielu programów, które pozwalają na składanie depozytów w jednym procesorze, a wypłatę w innym. Pozwala to na przesuwanie środków między procesorami o ile ktoś posiada kilka, a po drugie pozwala na swobodną wymianę Dolarów na Bitcoin oczywiście przy uwzględnieniu sprzyjających warunków panujących na giełdzie co jest chyba największym plusem.

Jeżeli zapiszesz się do programu klikając w baner poniżej, otrzymasz ode mnie wsparcie w postaci filmów opisujących sposób działania w celu uzyskania maksymalnego zysku z programu. Po prostu napisz do mnie na stronie, z której się tutaj dostałeś. Znajdziesz mnie również na Facebook i FutureNet
 Rejestracja w X-Binary

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz