Wejdź, a powiem Ci jak zarabiać jeszcze więcej

sobota, 11 lutego 2017

X-Binary

Witaj poszukiwaczu pieniądza.
Dzisiaj przedstawiam program, który wystartował 1 stycznia 2017 roku i nazywa się X-Binary.
Firma zajmuje się handlem kryptowalutami i dzieli się zyskiem (z ang. revenue share) ze swoimi uczestnikami, którzy inwestują w działalność firmy.

Projekt X-Binary powstał we wrześniu 2016 roku, a sama firma zarejestrowana jest w Wielkiej Brytanii.

Projekt X-Binary w odróżnieniu od innych programów tego typu oferuje w zasadzie tylko jeden plan zysku w wysokości 2%, różnica polega tylko na czasie trwania inwestycji w zależności od zainwestowanej kwoty na start.
Dzięki temu mamy 3 plany inwestycyjne z tym samym procentem:

  • XB-Trial - minimalny depozyt to tylko $10 z naliczeniem 2% dziennie i całkowity okres spłaty 100 dni roboczych,
  • XB-Pro - minimalny depozyt to tylko $100 z naliczeniem 2% dziennie i całkowity okres spłaty 125 dni roboczych, i dodatkowy bonus o którym napiszę dalej.
  • XB-Master - minimalny depozyt to tylko $1000 z naliczeniem 2% dziennie i całkowity okres spłaty 150 dni roboczych, i dodatkowy bonus o którym napiszę dalej.

To co oferuje program to rozbudowany system bonusów takich jak automatycznie przydzielani poleceni czy automatycznie wypełniana matryca binarna dzięki czemu już w kilka chwil po pierwszej inwestycji można otrzymać naliczenia z przydzielonych poleconych z całego świata.
Najlepsze jest to, że automatycznie otrzymani poleceni są aktywni czyli nie dostajesz pustych użytkowników tylko takich, którzy zainwestowali w program.

W programie dostępne są procesory: AdvCash, Payeer, PerfectMoney oraz Bitcoin

Wypłaty z programu można dokonać w dni robocze, a minimu to $0.10

Jeżeli zapiszesz się do programu klikając w baner poniżej, otrzymasz ode mnie wsparcie w postaci filmów opisujących sposób działania w celu uzyskania maksymalnego zysku z programu. Po prostu napisz do mnie na stronie, z której się tutaj dostałeś. Znajdziesz mnie również na Facebook i FutureNet
 Rejestracja w X-Binary

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz