Wejdź, a powiem Ci jak zarabiać jeszcze więcej

poniedziałek, 20 czerwca 2016

MXRevShare - promuj, oglądaj i zarabiaj

MXRevShare jest ciekawym programem, którego główną dewizą jest: 'Promuj swój biznes, oglądaj reklamy i zarabiaj pieniądze'. Jest to platforma reklamowa łącząca zalety programów revshare (podział przychodów firmy między użytkowników) i traffic exchange (wymiana ruchu na stronach).
Co ciekawe program nie wymaga od użytkowników inwestycji własnych środków, a dodatkowo daje możliwość zarobienia pierwszych pieniędzy na dalsze inwestycje (zakup tzw. AdPack, które generują dodatkowy przychód)
Podstawowym warunkiem uzyskania dochodu z AdPack jest obejrzenie codziennie minimum 10 reklam co zajmuje dosłownie 5 minut.


Jak zarabiać w MXRevShare ?

Na początek można codziennie obejrzeć maksymalnie 100 reklam o wartości $0,005 co daje dzienny zarobek $0,50, po 10 dniach mamy już zebrane $5 na pierwszą inwestycję w Mini AdPack, który po 44 dniach zwraca nam $5,5.

Jeżeli jednak mamy własne środki to możemy zainwestować w trzech planach:
  • Mini AdPack - kupujemy za cenę $5, za co otrzymujemy zwrot $5,50 (110% inwestycji), a dodatkowo do wykorzystania w programie 100 Millionaire Ad Credits i 1000 Banner Impressions na własną reklamę. Maksymalnie możemy zakupić 100 paczek, które wypracują dla nas 550$ zwrotu.
  • Small AdPack - kupujemy za cenę $25, za co otrzymujemy zwrot $27,50 (110% inwestycji), a dodatkowo do wykorzystania w programie 500 Millionaire Ad Credits i 5000 Banner Impressions na własną reklamę. Maksymalnie możemy zakupić 500 paczek, które wypracują dla nas 13750$ zwrotu.
  • Millionaire AdPack - kupujemy za cenę $50, za co otrzymujemy zwrot $55 (110% inwestycji), a dodatkowo do wykorzystania w programie 1000 Millionaire Ad Credits i 10000 Banner Impressions na własną reklamę. Tutaj nie ma ograniczenia w ilości zakupionych paczek więc zysk jaki wypracujemy zależy tylko od naszej inwestycji.
Drugim sposobem na zarobienie jest promowanie usług reklamowych i samego programu. Dzięki temu otrzymujemy 10% zwrotu z inwestycji poniesionych przez naszych bezpośrednich partnerów (1 poziom) oraz 5% z inwestycji poniesionych przez poleconych naszych partnerów (poziom 2 i 3).
Dla przykładu jeżeli nasz partner z 1 poziomu zakupi np. Millionaire AdPack za kwotę $50 to otrzymamy za każdym razem $5 na swoje konto.

Jeżeli jesteś zdecydowany aby zostać moim partnerem to kliknij w baner poniżej i dołącz do zespołu, to nic nie kosztuje, a możesz tylko zarobić


Życzę dużych zarobków :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz