Wejdź, a powiem Ci jak zarabiać jeszcze więcej

piątek, 6 listopada 2015

FutureNet Club - multimedialna platforma społecznościowa

Wczoraj dokonałem rejestracji do FutureNet Club platformy podobnej do Facebook jednak z tą różnicą, że program płaci użytkownikom za aktywność.


FutureNet Club to multimedialna platforma społecznościowa, która powstała w listopadzie 2014 roku ale oficjalną datą startu platformy jest 1 luty 2015 roku. Założycielami firmy są Stephan Morgenstern oraz Roman Ziemian, a siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu.

Najważniejsze cechy tej platformy to możliwość zarabiania na tym co i tak większość ludzi robi codziennie w internecie. Robimy dokładnie to samo co na Facebooku tylko tutaj nam za to płacą. Można pisać posty, lajkować, komentować, udostępniać filmy, zdjęcia, a także używać czatu (nawet w trybie dyskretnym) i za to wszytko zostać wynagrodzonym ponieważ firma przeznacza na to 90% swoich przychodów.

Warto zauważyć, że firma w ciągu roku od startu zdobyła ogromną popularność na całym świecie.
Dlatego myślę, że warto  teraz dołączyć do tej platformy społecznościowej ponieważ drzemie w niej ogromny potencjał.

W najbliższym czasie napiszę trochę więcej o sposobach zarabiania w platformie FutureNet Club, jak tylko wszystko rozgryzę niemniej jednak zapraszam Cię do dołączenia do mojej drużyny już teraz, po prostu kliknij baner poniżej aby obejrzeć prezentację firmy i się zarejestrować.
Gdybyś miał jakieś pytania możesz pozostawić kontakt do siebie pod nagraniem na stronie, a na pewno się odezwę


A jak już dołączysz do FutureNet to sprawdź jak zarabiać jeszcze więcej:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz