Wejdź, a powiem Ci jak zarabiać jeszcze więcej

sobota, 21 listopada 2015

FutureNet Club - możliwości zarabiania

Jak obiecywałem w moim pierwszym wpisie na temat FutureNet Club dzisiaj zajmę się opisaniem sposobów zarabiania w platformie, a dokładniej Login Bonus i Social Media Bonus.


Login Bonus jest to rodzaj naliczenia za samo zalogowanie się do platformy i aktywne spędzenie w niej określonego czasu. Inaczej mówiąc logujesz się codziennie na swoje konto, spędzasz czas na pisaniu, przeglądaniu i lajkowaniu postów ewentualnie na czatowaniu ze znajomymi i dostajesz za to pieniądze.

Proste?

Login Bonus wynosi odpowiednio:
  • 1 cent - zalogowanie się i 5 minut korzystania z płatformy,
  • 3 centy - zalogowanie się i spędzenie na platformie 15 minut,
  • 5 centów -  zalogowanie się i buszowanie ze znajomymi na platformie przez 30 minut.
Login Bonus przyznawany jest każdemu użytkownikowi bez względu na to jaki ma wykupiony pakiet startowy. Po prostu logujesz się i spędzasz miło czas na platformie, a pieniążki trafiają na Twoje konto 'Zysk za aktywność'.

Social Media Bonus jest to wynagrodzenie za Twoją aktywność czyli za to co normalnie robisz za darmo np. na Facebooku. Nie chodzi tu o spamowanie tablicy wpisami wszelakiej maści, a raczej na aktywnym uczestniczeniu w życiu społeczności FutureNet.
W zależności od wykupionego abonamentu możesz wykonać określone czynności w danym czasie.
Na przykład w ciągu godziny możesz umieścić 10 postów niezależnie od zakupionego abonamentu, a w ciągu doby może to być maksymalnie 30 postów dla abonamentów użytkowników produktowych lub 50 postów dla abonamentów biznes (co to są abonamenty i czym się różnią napiszę w osobnym poście).
W każdym bądź razie cała nasza aktywność jest rejestrowana i raz na dobę specjalny algorytm przelicza wartość naszej aktywności na realne pieniądze. Dlatego duże znaczenie ma to co robimy w portalu, wszystkie posty i komentarze do nich, ilość znajomych, a także aktywne korzystanie z czatu ma znaczenie.

I jak Ci się podoba taki sposób wynagrodzenia za Twoją aktywność w internecie?

Dołącz do mojej drużyny w multimedialnej platformie społecznościowej FutureNet Club klikając w baner poniżej obejrzysz wideo prezentację i możesz zarejestrować się do programu.
Gdybyś miał jakieś pytania zawsze możesz pozostawić kontakt do siebie pod nagraniem na stronie, a ja na pewno się odezwę i wytłumaczę wszelkie wątpliwości.


A jak już dołączysz do FutureNet to sprawdź jak zarabiać jeszcze więcej:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz