Wejdź, a powiem Ci jak zarabiać jeszcze więcej

poniedziałek, 23 lutego 2015

TrafficMonsoon - usługi reklamowe

TrafficMonsoon
Program TrafficMonsoon powstał w październiku 2014 roku i szybko osiągnął popularność dzięki oferowanym usługom reklamy z możliwością zarobków. Każdy użytkownik serwisu może posiadać tylko jedno zarejestrowane konto, na którym ma możliwość reklamowania swoich stron internetowych lub innych projektów np. programów partnerskich, innych systemów jednocześnie zarabiając dodatkowe fundusze z których może następnie opłacać reklamę. Głównym narzędziem dla użytkowników jest możliwość reklamowania ale oprócz tego serwis daje także możliwość zarobienia między innymi :
  • Cash Links czyli klikanie w płatne reklamy - zarobki od 0,01$ i 0,02$, użytkownik zarabiający w ten sposób otrzymuje jedne z lepszych stawek na tym rynku jeśli chodzi o zarobki w porównaniu z innymi serwisami,
  • prowizja 10% za zakup pakietów reklamowych przez zaproszonego do serwisu z polecenia użytkownika,
  • prowizja 100% za kliki w płatne reklamy osób zaproszonych do serwisu z polecenia użytkownika,
Żeby otrzymać prowizję od zaproszonych do serwisu użytkowników należy raz na dobę obejrzeć reklamy tzw. ''Start Surfing'' i posiadać AdPack''s. Za przeglądanie reklam użytkownik otrzymuje punkty, które służą do wymiany na reklamę. W zależności od procesora, płatności wykonywane są praktycznie natychmiast na konto:
  • PayPal - min. do wypłaty 2$
  • Payza - min. do wypłaty 1$
  • Solid Trust Pay - min. do wypłaty 1$
Aby zacząć zarabiać w Trafficmonsoon trzeba się zarejestrować klikając w ten link: trafficmonsoon.com i tam w obrazek po środku strony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz